Bordsgarnityr 1900-talets början

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BORDSGARNITYR, 3 dlr, 1900-talets början, bordsur samt kandelabrar ett par för 2 levande ljus vardera, marmor och mässing, vitemaljerad urtavla med arabiska siffror, höjd ca 28 cm

Naggar

803962

2020-08-29