Skrin 1930-tal

Skrin 1930-tal
Skrin 1930-tal
Skrin 1930-tal
Skrin 1930-tal
Skrin 1930-tal
Skrin 1930-tal

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SKRIN, 1930-tal, troligen Mjölby Intarsia, fanérad i flertalet träslag, dekor av intarsia, höjd ca 7,5, 28 x 19 cm

Slitage, fanérskador

803971

2020-08-29