Klubbat för:
700 SEK
1 500 SEK
VÄSKA med KLÄDUTENSILIER, tidigt 1900-talets första hälft, väska i brunt skinn med ägarens monogram, borstar, speglar m m, väskans höjd ca 21 samt 66x40 cm
Smärre slitage
803979
2020-09-01