Väska med klädutensensilier

Väska med klädutensensilier
Väska med klädutensensilier
Väska med klädutensensilier
Väska med klädutensensilier
Väska med klädutensensilier
Väska med klädutensensilier
Väska med klädutensensilier
Väska med klädutensensilier

Klubbat för:

700 SEK

1 500 SEK

VÄSKA med KLÄDUTENSILIER, tidigt 1900-talets första hälft, väska i brunt skinn med ägarens monogram, borstar, speglar m m, väskans höjd ca 21 samt 66x40 cm

Smärre slitage

803979

2020-09-01