kARMSTOL

kARMSTOL
kARMSTOL
kARMSTOL
kARMSTOL
kARMSTOL
kARMSTOL
kARMSTOL
kARMSTOL
kARMSTOL
kARMSTOL

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KARMSTOL, 1900-talets andra hälft, stomme i mahogny, djuphäftat läder, pärlspikad dekor, sitthöjd ca 45

Bruksslitage, saknar textilklädsel vid undersida, mindre stötmärken kring ben

803986

2020-09-04