kARMSTOL
2020-09-04
803986
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KARMSTOL, 1900-talets andra hälft, stomme i mahogny, djuphäftat läder, pärlspikad dekor, sitthöjd ca 45
Bruksslitage, saknar textilklädsel vid undersida, mindre stötmärken kring ben