Karin Wivstad olja på duk
Valmis
2020-09-01
803991
| Korkein tarjous | 2 200 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
KARIN WIVSTAD, vy över Skeppsbron, olja på duk, signerad och daterad 1988, ca 51x61 cm