Karin Wivstad olja på duk

Karin Wivstad olja på duk
Karin Wivstad olja på duk
Karin Wivstad olja på duk
Karin Wivstad olja på duk
Karin Wivstad olja på duk
Karin Wivstad olja på duk

Klubbat för:

2 200 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

KARIN WIVSTAD, vy över Skeppsbron, olja på duk, signerad och daterad 1988, ca 51x61 cm

Kuntoraportti

803991

Päivämäärä:

2020-09-01