Soffa
Klubbat för:
650 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
SOFFA, oscariansk, 1800-talets slut, stoppad och djuphäftad textil klädsel samt fransar, sitthöjd 48 längd 130 cm
Kuntoraportti
Hål i klädseln, bruks och åldersrelaterat slitage
803994
Päivämäärä:
2020-09-04