Lennart Jirlow färglitografi

Lennart Jirlow färglitografi
Lennart Jirlow färglitografi
Lennart Jirlow färglitografi
Lennart Jirlow färglitografi
Lennart Jirlow färglitografi
Lennart Jirlow färglitografi

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LENNART JIRLOW (1936-2020): Restauranginteriör, signerad L. Jirlow, nr 91/275, färglitografi, bildstorlek ca 46 x 33 cm

804009

2020-08-29