Evert Lindfors skulptur

Evert Lindfors skulptur
Evert Lindfors skulptur
Evert Lindfors skulptur
Evert Lindfors skulptur
Evert Lindfors skulptur
Evert Lindfors skulptur
Evert Lindfors skulptur
Evert Lindfors skulptur

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EVERT LINDFORS (född 1927): Figurkomposition, signerad, terracotta på träsockel, total höjd inkl sockel ca 48 cm

SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage

804016

2020-08-24