Klubbat för:
22 000 SEK
Schätzwert
8 000 SEK
Beschreibung
EDUARD WIIRALT (Estland, 1898-1954): "Vaisaluokta-Kuivnöel", 1946, signerad och daterad Eduard Wiiralt, etsning, plåtmått ca 35x43 cm
Zustandsbeschreibung
Gulnader
804028
2020-08-30
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner