Klubbat för:
4 200 SEK
5 000 SEK
SKÄNK, fanérad och bonad, samtida, Louis Seize-stil, beslag och dekor i förgylld metall, höjd ca 98, 121x38 cm, nyckel saknas
Nyckel saknas, smärre slitage, hyllplan saknas
804034
2020-08-25