Grange sängstomme

Grange sängstomme
Grange sängstomme
Grange sängstomme
Grange sängstomme
Grange sängstomme
Grange sängstomme
Grange sängstomme
Grange sängstomme

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

GRANGE, sängstomme, Frankrike, 1900-talets slut, fanerad i körsbär, bäddmått ca 160x200 cm

Smärre slitage

804035

2020-08-25