1950/60-tals soffbord

1950/60-tals soffbord
1950/60-tals soffbord
1950/60-tals soffbord
1950/60-tals soffbord

Klubbat för:

280 EUR

Utropspris

200 EUR

SOFFBORD, 1950/60-tal, Teak, flätad buffelhud, 80x80 cm, höjd 54 cm.

Lätt bruksslitage, liten sricka vid ena hörnet

804039

2020-08-24