Dörrkläpp mässing 1900-tal

Dörrkläpp mässing 1900-tal
Dörrkläpp mässing 1900-tal
Dörrkläpp mässing 1900-tal
Dörrkläpp mässing 1900-tal

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

800 SEK

DÖRRKLÄPP, brons, 1900-tal, i form av skepp, längd ca 17 cm

Slitage

804053

2020-09-01