Oljemålning Eva Holmberg-Jacobsson

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

EVA HOLMBERG- JACOBSSON (1910-2003): Motiv från sydeuropa, signerad Eva Holmberg Jacobsson, olja på pannå, ca 45 x 36 cm

804056

2020-08-29