Bertil Fridhagen

Bertil Fridhagen
Bertil Fridhagen
Bertil Fridhagen
Bertil Fridhagen
Bertil Fridhagen
Bertil Fridhagen
Bertil Fridhagen
Bertil Fridhagen
Bertil Fridhagen
Bertil Fridhagen

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BERTIL FRIDHAGEN, sminkbord samt stol, Bodafors, 1960-tal, ekfanér, brännmärkt, höjd ca 70, 180x45 cm, nedmonterbart

Bruksslitage

804059

2020-09-01