Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 200 SEK
BERTIL FRIDHAGEN, sminkbord samt stol, Bodafors, 1960-tal, ekfanér, brännmärkt, höjd ca 70, 180x45 cm, nedmonterbart
Bruksslitage
804059
2020-09-01
Gör en kostnadsfri värdering här