Oljemålning Lars Herder

Oljemålning Lars Herder
Oljemålning Lars Herder
Oljemålning Lars Herder
Oljemålning Lars Herder
Oljemålning Lars Herder
Oljemålning Lars Herder

Klubbat för:

21 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LARS HERDER (1923-1976): Motiv från Norra Hamnen, Helsingborg, signerad Lars Herder, otydlig datering, 44/49?, olja på pannå, ca 54 x 64 cm

804061

2020-08-29