Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SKULPTURER, VÄGGRELIEFER, 4 dlr., trä, Kina, 1900-tal, bronserade, höjd ca 15-35 cm
Slitage, en hand av, attribut saknas, en väggrelief lagad
804066
2020-08-24
Gör en kostnadsfri värdering här