Skulpturer och väggreliefer trä

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKULPTURER, VÄGGRELIEFER, 4 dlr., trä, Kina, 1900-tal, bronserade, höjd ca 15-35 cm

Slitage, en hand av, attribut saknas, en väggrelief lagad

804066

2020-08-24