Drakfisk av Wilhelm Kåge

Drakfisk av Wilhelm Kåge
Drakfisk av Wilhelm Kåge
Drakfisk av Wilhelm Kåge
Drakfisk av Wilhelm Kåge
Drakfisk av Wilhelm Kåge
Drakfisk av Wilhelm Kåge
Drakfisk av Wilhelm Kåge
Drakfisk av Wilhelm Kåge
Drakfisk av Wilhelm Kåge
Drakfisk av Wilhelm Kåge
Drakfisk av Wilhelm Kåge
Drakfisk av Wilhelm Kåge

Klubbat för:

16 000 EUR

Utropspris

6 000 EUR

WILHELM KÅGE, "Drakfisk", Gustavsberg 1950-tal, ristad dekor, glasyr i brunt och grönatoner, signerad Farsta KÅGE Gustavsberg, längd 77 cm

804067

2020-10-18