Oljemålning James Herbert Snell

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 200 SEK

JAMES HERBERT SNELL (1861-1935): Landskapsmotiv, signerad J Herbert Snell, olja på pannå, ca 23 x 32 cm

804072

2020-08-29