Ernesto Giuliano Armani akvarell

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ERNESTO GIULIANO ARMANI (1898-1986): Kustlandskap, signerad Armani, akvarell, ca 39 x 30 cm

804073

2020-08-29