Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
800 SEK
GADAB, 2 dlr, silver, gräddsnipa samt sockerskål, Malmö 1938, invändigt med förgyllning, höjd ca 4-7 cm, total vikt ca 144g
Slitage, gravyr
804111
2020-08-29
Gör en kostnadsfri värdering här