Gräddsnipa och sockerskål GADAB

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

800 SEK

GADAB, 2 dlr, silver, gräddsnipa samt sockerskål, Malmö 1938, invändigt med förgyllning, höjd ca 4-7 cm, total vikt ca 144g

Slitage, gravyr

804111

2020-08-29