Klubbat för:
1 500 SEK
2 500 SEK
STOLAR, 6 st, 1900-talets första hälft, Nordiska Kompaniet, mörkbetsade, brickmärkta, sitsar med skinnklädsel, sitthöjd ca 45 cm
Ålder och bruksslitage, kantstötta, klädsel med hårdare slitage
804125
2020-09-01