Nordiska kompaniet, stolar 6 st

Klubbat för:

1 500 SEK

2 500 SEK

STOLAR, 6 st, 1900-talets första hälft, Nordiska Kompaniet, mörkbetsade, brickmärkta, sitsar med skinnklädsel, sitthöjd ca 45 cm

Ålder och bruksslitage, kantstötta, klädsel med hårdare slitage

804125

2020-09-01