Figurer Kina

Figurer Kina
Figurer Kina
Figurer Kina
Figurer Kina
Figurer Kina
Figurer Kina
Figurer Kina
Figurer Kina
Figurer Kina
Figurer Kina
Figurer Kina
Figurer Kina
Figurer Kina
Figurer Kina

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FIGURER, 5 st., sten/soapstone, Kina, 1900-tal, i form av buddha samt fohundar, höjd ca 11-16 cm

Nagg, avslag

804140

2020-08-25