Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SKEDAR, 12 st, silver, "Svensk spetsig", GAB, CGH, Stockholm 1920-tal, längder ca 19 cm, vikt ca 485 g
Gravyr, repor
804143
2020-08-29
Gör en kostnadsfri värdering här