Skedar Svensk spetsig

Skedar Svensk spetsig
Skedar Svensk spetsig
Skedar Svensk spetsig
Skedar Svensk spetsig
Skedar Svensk spetsig
Skedar Svensk spetsig
Skedar Svensk spetsig
Skedar Svensk spetsig

Klubbat för:

1 300 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

SKEDAR, 12 st, silver, "Svensk spetsig", GAB, CGH, Stockholm 1920-tal, längder ca 19 cm, vikt ca 485 g

Zustandsbeschreibung

Gravyr, repor

804143

2020-08-29