Klubbat för:
1 300 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
SKEDAR, 12 st, silver, "Svensk spetsig", GAB, CGH, Stockholm 1920-tal, längder ca 19 cm, vikt ca 485 g
Zustandsbeschreibung
Gravyr, repor
804143
2020-08-29
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner