Afrikanska svärd, yxa och dolk
Klubbat för:
5 400 SEK
2 000 SEK
SVÄRD 3 st, YXA och DOLK, Afrika, varav två kaskara, parerstänger i mässing, två klingor med etsad dekor varav en med skrift, en med skinnbalja, längd ca 120-37 cm
Slitage, hack, skinnbalja med skador
804147
2020-08-30