Afrikanska svärd, yxa och dolk

Klubbat för:

5 400 SEK

2 000 SEK

SVÄRD 3 st, YXA och DOLK, Afrika, varav två kaskara, parerstänger i mässing, två klingor med etsad dekor varav en med skrift, en med skinnbalja, längd ca 120-37 cm

Slitage, hack, skinnbalja med skador

804147

2020-08-30