Altarljusstake och bojaner

Altarljusstake och bojaner
Altarljusstake och bojaner
Altarljusstake och bojaner
Altarljusstake och bojaner
Altarljusstake och bojaner
Altarljusstake och bojaner
Altarljusstake och bojaner
Altarljusstake och bojaner
Altarljusstake och bojaner
Altarljusstake och bojaner

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ALTARLJUSSTAKE, BOJANER, 3 dlr., porslin, Kina, 1900-tal, höjd ca 10-22 cm

Nagg, sprickor

804155

2020-08-25