Stolar jugend
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
STOLAR, 5 st., 1900-talets början, jugend, ek, träskuren dekor av palmblad, brickmärkta sitsar Carlsson & Reicke Stockholm Möbleringsaffär, sitsar klädda i konstskinn respektive galon, sitthöjd ca 46 cm
Slitage, förstärkta
804157
2020-08-24