Stolar jugend

Stolar jugend
Stolar jugend
Stolar jugend
Stolar jugend
Stolar jugend
Stolar jugend
Stolar jugend
Stolar jugend
Stolar jugend
Stolar jugend
Stolar jugend
Stolar jugend
Stolar jugend
Stolar jugend

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STOLAR, 5 st., 1900-talets början, jugend, ek, träskuren dekor av palmblad, brickmärkta sitsar Carlsson & Reicke Stockholm Möbleringsaffär, sitsar klädda i konstskinn respektive galon, sitthöjd ca 46 cm

Slitage, förstärkta

804157

2020-08-24