Månskenslampa 1800-tal

Månskenslampa 1800-tal
Månskenslampa 1800-tal
Månskenslampa 1800-tal
Månskenslampa 1800-tal
Månskenslampa 1800-tal
Månskenslampa 1800-tal
Månskenslampa 1800-tal
Månskenslampa 1800-tal

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MÅNSKENSLAMPA, 1800-talets slut, mässing, kupa i bemålad glasmassa, dekor av fåglar och blommor, höjd ca 45, diameter 23 cm

Bruksslitage

804177

2020-08-24