Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SKRIVBORD, 1800-talets andra hälft, 2 lådor i sargen, profilerad skiva klädd med skinn, svarvade ben, höjd ca 76, 97x55 cm,
Senare bemålad, slitage, färgbortfall, nyckel saknas
804182
2020-08-24
Gör en kostnadsfri värdering här