Skrivbord med skinnklädd skiva

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKRIVBORD, 1800-talets andra hälft, 2 lådor i sargen, profilerad skiva klädd med skinn, svarvade ben, höjd ca 76, 97x55 cm,

Senare bemålad, slitage, färgbortfall, nyckel saknas

804182

2020-08-24