Carl Malmsten matbord
Klubbat för:
7 600 SEK
Utropspris
8 000 SEK
CARL MALMSTEN, "Vardags", matbord, samtida, Stolab, stomme i massiv vitlaserad björk, brännmärkt "Stolab 2018", höjd ca 75 cm, skivans mått ca 160x100 cm, 1 iläggsskiva medföljer, ca 50x100 cm
Visst slitage, anstaka fläckar och repor
804195
2020-09-01