Boréns taklampa
Klubbat för:
550 SEK
1 500 SEK
TAKLAMPA, Boréns, modell 3152, 1900-talets mitt, mässing, pliserad textilskärm, höj och sänkbar, höjd ca110, diameter ca 55 cm
Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen, skärm med slitage samt hål,
804206
2020-09-01