Boréns taklampa

Boréns taklampa
Boréns taklampa
Boréns taklampa
Boréns taklampa
Boréns taklampa
Boréns taklampa
Boréns taklampa
Boréns taklampa

Klubbat för:

550 SEK

1 500 SEK

TAKLAMPA, Boréns, modell 3152, 1900-talets mitt, mässing, pliserad textilskärm, höj och sänkbar, höjd ca110, diameter ca 55 cm

Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen, skärm med slitage samt hål,

804206

2020-09-01