Klubbat för:
1 000 SEK
2 000 SEK
SERVERINGSVAGN, 1900-talets fjärde kvartal, oval gulmetallstomme med två löstagbara glasbrickor med, flaskhållare, längd 63, bredd 40, höjd 71 cm.
Något slitage.
804207
2020-08-25