Serveringsvagn 1900-talets fjärde kvartal

Klubbat för:

1 000 SEK

2 000 SEK

SERVERINGSVAGN, 1900-talets fjärde kvartal, oval gulmetallstomme med två löstagbara glasbrickor med, flaskhållare, längd 63, bredd 40, höjd 71 cm.

Något slitage.

804207

2020-08-25