Bord i barockstil

Bord i barockstil
Bord i barockstil
Bord i barockstil
Bord i barockstil
Bord i barockstil
Bord i barockstil
Bord i barockstil
Bord i barockstil
Bord i barockstil
Bord i barockstil
Bord i barockstil
Bord i barockstil

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BORD, barockstil, 1900-tal, holländskt utdrag, höjd ca 78 cm, bredd 115 cm, längd 175-315 cm

slitage

804210

2020-09-01