Klubbat för:
3 600 SEK
Schätzwert
6 000 SEK
Beschreibung
ANDREAS WARGENBRANT (född 1967), dalahäst, skulptur, guldpatinerad brons, signerad och numrerad W 11/99 på bricka, längd 31 cm, höjd 34 cm.
Zustandsbeschreibung
804225
2020-08-26
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner