Kukri

Kukri
Kukri
Kukri
Kukri
Kukri
Kukri

Klubbat för:

10 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KUKRI, 3 st, 1900-tal, varav en med delvis förgylld dekor samt en märkt India, längd ca 47-41 cm

En balja saknas, slitage samt smärre skador

804231

2020-08-30