Klubbat för:
10 500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KUKRI, 3 st, 1900-tal, varav en med delvis förgylld dekor samt en märkt India, längd ca 47-41 cm
En balja saknas, slitage samt smärre skador
804231
2020-08-30
Gör en kostnadsfri värdering här