Olav Westphalen akvarell

Olav Westphalen akvarell
Olav Westphalen akvarell
Olav Westphalen akvarell
Olav Westphalen akvarell

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

OLAV WESTPHALEN (född 1963): "Victorville", daterad 2002, akvarell på papper, ca 204x212 cm

UTSTÄLLNINGAR: Maccarone, New York, "Olav Westphalen", 7 april - 13 maj 2002

804235

2020-08-25