Per Josephson, Väntan II

Per Josephson, Väntan II
Per Josephson, Väntan II
Per Josephson, Väntan II
Per Josephson, Väntan II
Per Josephson, Väntan II
Per Josephson, Väntan II

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

PER JOSEPHSON (född 1971): "Väntan II", signerad på baksidan, olja på duk med framförliggande plexiskiva med mönsterfolierat tryck, 90x301cm

804239

2020-08-25