Claes Eklundh

Claes Eklundh
Claes Eklundh
Claes Eklundh
Claes Eklundh

Klubbat för:

24 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

CLAES EKLUNDH (född 1944): De tre elementen, signerad på baksidan CE, olja på duk, 133x173 cm
Utförd 1978
PROVENIENS: Galerie Leger, Malmö

804257

2020-08-25