Oscar Ohlson oljemålning

Oscar Ohlson oljemålning
Oscar Ohlson oljemålning
Oscar Ohlson oljemålning
Oscar Ohlson oljemålning

Klubbat för:

7 600 SEK

Schätzwert

3 000 SEK

Beschreibung

OSCAR OHLSON, (1847-1912), kvinna på skosväg, olja på duk, signerad och daterad Almenäs juli 1890, 17 x 26 cm.

Zustandsbeschreibung

Fäst på pannå, vågig duk.

804259

2020-09-07