Klubbat för:
7 600 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
OSCAR OHLSON, (1847-1912), kvinna på skosväg, olja på duk, signerad och daterad Almenäs juli 1890, 17 x 26 cm.
Zustandsbeschreibung
Fäst på pannå, vågig duk.
804259
2020-09-07
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner