Oljemålning

Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Arviointi

800 SEK

Kuvaus

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, kustlandskap, olja på pannå, signerad R eller A Lutz, 15,5 x 31,5 cm.

Kuntoraportti

804268

Päivämäärä:

2020-09-08