Oljemålning
Klubbat för:
350 SEK
Arviointi
800 SEK
Kuvaus
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, kustlandskap, olja på pannå, signerad R eller A Lutz, 15,5 x 31,5 cm.
Kuntoraportti
804268
Päivämäärä:
2020-09-08