John Nyström oljemålning

John Nyström oljemålning
John Nyström oljemålning
John Nyström oljemålning
John Nyström oljemålning
John Nyström oljemålning
John Nyström oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

JOHN NYSTRÖM (1888-1945): Motiv med kyrka signerad och daterad John Nyström 1919, olja på duk, 67x71 cm

Zustandsbeschreibung

804285

2020-08-25