Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GLAS & TRÄ, Hovmantorp, hallbyrå, "6801", teak, delvis fanerad, etikettmärkt, längd 75, bredd 33, höjd 59 cm
Bruksslitage, märken på lådfront
804303
2020-08-29
Gör en kostnadsfri värdering här