Glas & Trä

Glas & Trä
Glas & Trä
Glas & Trä
Glas & Trä

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GLAS & TRÄ, Hovmantorp, hallbyrå, "6801", teak, delvis fanerad, etikettmärkt, längd 75, bredd 33, höjd 59 cm

Bruksslitage, märken på lådfront

804303

2020-08-29