Yoko Akino färgetsning

Yoko Akino färgetsning
Yoko Akino färgetsning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

YOKO AKINO (Japan, född 1967): "And she faced the blast", färgetsning, signerad och numrerad 28/295, plåtstorlek 17,5 x 11,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

804309

2020-08-26