Jerzy Kolacz oljemålning

Jerzy Kolacz oljemålning
Jerzy Kolacz oljemålning
Jerzy Kolacz oljemålning
Jerzy Kolacz oljemålning
Jerzy Kolacz oljemålning
Jerzy Kolacz oljemålning

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JERZY KOLACZ (Polen, 1938-2009): Komposition, signerad Kolacz, olja på duk, ca 70x80 cm

Smärre ytskador

804312

2020-08-25